Öğrenci Bursları

Yarının Umutları Derneği Bursu 2019 – 2020

20192020 Yılı Yarının Umutları Derneği Bursu maddi yardıma ihtiyacı olan öğrenciler için Türkiye’de ÇYDD ile ortak çalışarak Atatürk ilke ve inkılaplarına inanan öğrencilere imkan sunmuştur. Yarının Umutları Derneği Burs detayları için lütfen yazının tamamını okuyunuz.

2019 – 2020 Yarının Umutları Derneği Bursu Başvuru Şartları

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  • Atatürk ilke ve ınkılaplarına bağlı laik ve bilinçli, bireyler.
  • Maddi desteğe ihtiyacı olan ve gelir durumu düşük öğrenciler.
  • Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin (ÇYDD) şubesi olan il ve ilçelerde okuyor olması. ( Aşağıda ÇYDD şubelerinin listesi verilecektir.)

Merkezi ülkemizde olmadığı için birlikte iş yürütüldüğü Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği olan ÇYDD şubelerinin olduğu şehir veya ilçelerde eğitim alan öğrenciler,in yapabildiği Burs Başvuruları 1 Ağustos 2019 ve 30 Eylül 2019 tarihleri arasında başvuru kabul edilmektedir. ÇYDD şubeleri bulunan şehir ve ilçeler resimde görüldüğü gibidir ;

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ÇYDD Şubeleri ;

ÇYDD Şubeleri
ÇYDD Şubeleri

2019 – 2020 Yarının Umutları Derneği Bursu Başvurusu Ne zaman ?

Başvuru Başlangıç Tarihi : 1 Ağustos 2019
Başvuru Bitiş Tarihi : 30 Eylül 2019 tarihleri arasında burs başvurusu yapılacağı kararlaştırılmıştır.

Önemli Not: Yarının Umutları Derneği Burs Başvurusu işleme alınması için aşağıda vermiş olduğumuz Başvuru Formunu bilgisayar ortamında doldurmadan formun çıktısı alındıktan sonra bilgiler doldurulur, fotoğraf yapıştırılır ve ıslak imza atılır. Daha sonra imzaladığınız formu bilgisayarda taratarak mail adresine göndermeniz rica olunur. ÇYDD tarafından dolduran form kontrol edilir ve yanlış yada eksik bilgi olması durumunda başvuru iptal edilir.

Önemli Not: Başvuru formu ile birlikte kendinizi anlatan bir mektubu da e-posta ile yollamanız gerekmektedir. Yollamadığınız zaman başvuru işleme alınmayacaktır.

Son Başvuru Tarihi : 30 Eylül 2019 tarihi olarak belirlenmiştir.

Yarının Umutları Derneği Burs Başvuru Formu için bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.

Başvuru formunu indirerek bilgisayar ortamında doldurmayınız. Aldığınız çıktıyı doldurarak resim ekleyin ve ıslak imzayı atarak tekrar tarayıcıdan bilgisayara aktarın. Bilgisayara aktardıktan sonra kendinizi tanıtan mektupla birlikte info@yarininumutlari.com mail adresine yollayınız.

Yarının Umutları Derneği İletişim Bilgileri ;

Adres : Hoffnungen für Morgen e.V. Dorfgraben 1, 75438 Knittlingen, Registergericht: Vereinsregister des Amtsgerichts Mannheim, Registernummer: 510679
E-Posta : info@yarininumutlari.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. biz 6 kardesiz babam emekli 1500 lira alıyor evin masraflarına bile yetmiyor borçlu kalıyoz bgende okuyorum ve kitap alacak maddi imkanım yok bana eğitimim için yardımda bulunsanız size minnettarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı