Öğrenci Bursları

Haluk Tatar Video Eğitim Youtube Kanalı Burs Başvurusu 2019 – 2020

2019 – 2020 Haluk Tatar tarafından yönetilen video eğitim youtube kanalında maddi desteğe ihtiyacı olan öğrencilere aylık belli bir miktar Karşılıksız Burs verilecektir.. Haluk Tatar Video Eğitim Youtube Bursu hakkında detaylı bilgi ve başvuru için gerekenleri öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz. Arkadaşlar aşağıdaki mail dışında herhangi bir yerden başvuru yapılmayacaktır.

Bu yıl öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılaması amacıyla Burs Miktarı artırılarak verilen öğrenci sayıları azaltılmıştır. Kanal gelirine göre öğrenciye verilecek burs sayısı ve miktarı belirlenecektir.

Video Eğitim Burs Başvuru Şartları

Aşağıda belirtilen Burs Başvuru Şartlarını taşıyan bütün lisans ve önlisans üniversite öğrencileri bu bursa başvuru yapabilirler.

  • Üniversiteye yeni kayıt yaptıranlar,
  • Ara sınıflarda okuyan Ön Lisans ve Lisans öğrencileri,
  • Maddi desteğe ihtiyacı olan öğrenciler
  • Yüksek lisans ve Doktora öğrencilerine burs verilmeyecektir. Sadece 2 yıllık ve 4 Yıllık üniversite okuyan öğrencilere verilecektir.

Başka yerden burs alıyor olması sorun teşkil etmemektedir. Başka yerlerden burs alan arkadaşlar da başvuruda bulunabilirler.

2019 – 2020 Video Eğitim Burs Miktarı

Bu yıl Video Eğitim Youtube Kanalı Burs Miktarı 400 – 600 Lira arasında olacaktır. Net cevap video başvuruları bittikten sonra açıklanacaktır.

Başvuruda bulunan arkadaşlar ve hatta kazanan arkadaşlar hiç bir türlü ifşa edilmeyecek isim verilmeyecektir. Burs almaya hak kazanan arkadaşlarla iletişime geçilecektir.

Ailenizin maddi durumu, neden burs istiyorsunuz sebeplerinizi ve sıkıntılarınızı anlatmanız anlatmanız gerekmektedir. Arkadaşlar bunu yazarken de lütfen 15 – 16 satırı aşmamaya özen gösteriniz. Çok fazla burs başvurusundan dolayı 1 aylık sürede bunları okumak zor olabilir. Bunları ve İletişim bilgilerini lütfen yazarak burs başvurusunda alttaki mail adresinden bulunabilirsiniz.

2019 – 2020 Video Eğitim Burs Başvurusu : bursbasvuru2019@gmail.com bu mail adresi üzerinden yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi : 10 Eylül 2019 tarihe kadar Burs Başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.

Haluk Tatar Video Eğitim Bursu

Video Eğitim Bursu detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Diğer BURS BAŞVURULARI için bağlantıya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. 8 kardeşiz ve babam işsiz.Maddi durumdan dolayı 2 kardeşim okulu bıraktı. Ben ise hem işte çalışıp hem de okudum.Üniversiteye gitmeye çok korkuyorum çünkü doģru dürüst bir kiyafetim bile yok iken orada nasıl yaşayacağımı bilmiyorum.Bu sebepten dolayı bu burs benim için çok önemli.

    1. Merhaba Hikmet, Burs Başvuruları kısmından kendine uygun burslara başvurabilirsin. Bu burs başvurusunda da kendini anlatan 15 20 satırlık bir yazıyı mail olarak istemişti. Başvurunu yaparken durumlarını anlatıp belgelerle ispatladığında illaki verileceğini düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı